Gorenjski trojni aksel 16. 10. 2016

Gorenjski trojni aksel 16. 10. 2016

Pričetek ob 6.45, podelitev bo na koncu tekme ob 13.30

Seznam prijav:

 

Deklice D (15)  

Neža Lušič  Dkk Stanko Bloudek

Liana Smrekar Dkk Stanko Bloudek

Tia Telebak Bolta Dkk Stanko Bloudek

Lija Krošelj Dkk Stanko Bloudek

Lučka Fortuna Dkk Stanko Bloudek

Vita Kaš  Dkk Stanko Bloudek

Pika Benedik Dkk Stanko Bloudek

Zala Grum Dkk Stanko Bloudek

Zoja Kramar Dkk Stanko Bloudek

Pia Tepuš Ajdić  Dkk Stanko Bloudek

Perla Kosmač  DD Bled

Pika Kokalj DK Kranj

Ula Zadnikar DK Kranj

Pavlina Jurak DK Celje

Lucija Junež, DK Jesenice

 

Deklice C (16)  

Tina Pazlar 29.08.2007  DK Bled

Mia Goličič 31.03.2008  DK Bled

Mia Šmit DK Kranj

Sara Urbanc DK Kranj

Zoja Zupančič Prevolšek DKK Stanko Bloudek

Inja Hodžič Demšar 3.2.2008 DKK Stanko Bloudek

Lučka Benedik 22.5.2008  DKK Stanko Bloudek

Urša Suhadolc 14.6.2007 DKK Stanko Bloudek

Taiša Khan 24.5.2007  DKK Stanko Bloudek

Pia Brajlih Novosel 12.11.2007 DD Labod

Taja Dovgan DK Celje

Lana Škalički DK Celje

Hana Pajić DK Jesenice

Maksima Krivić DK Jesenice

Tjaša Gašpar DK Jesenice

Klara Sekardi DK Jesenice  

 

Dečki B (1)

David Sedej DKK Stanko Bloudek

 

Deklice B (11)

Ana Kralj 8.8.2005 DKK Stanko Bloudek

Eva Zalokar 27.9.2004 DKK Stanko Bloudek

Nika  Sajovic  DK Kranj

Lana Stavanja Zelnik DK Kranj

Julija Lovrenčič 17.5.2006 DD Labod

Živa Brajlih Novosel 22.4.2006 DD Labod

Melanija Mencinger 22.03.2005 DK Bled

Katrin Pagon 30.05.2005 DK Bled

Živa Bračun DK Celje

Eva Vidovič Hrustl DK Celje

Pia Šmid DK Jesenice

 

Deklice A (17)

Trischa Gašperin 30.9.2002 DD Labod

Lana Omovšek 18.4.2003 DD Labod

Ajda Silič 5.7.2003 DD Labod

Alja Resman DK Kranj

Jerca Oman DK Kranj

Jera Ziherl DK Kranj

Alja Rančigaj DK Kranj

Iza Prusnik DK Kranj

Manca Podnar DKK Stanko Bloudek

Sara Klementina Sedej DKK Stanko Bloudek

Lana Arh DKK Stanko Bloudek

Amalija Mencinger DK Bled

Ana Lavrič DK Bled

Nika Novak DK Jesenice

Daša Smolej DK Jesenice

Manca Krmelj DK Jesenice

Lara Hrovat DK Jesenice 

 

Rekreativci:

RECREATIONAL SKATERS/BRONZE (3)

Zala Seifert DKK Stanko Bloudek

Ula Urbas DKK Stanko Bloudek

Julija Zupan DK Kranj

 

YOUNG ADULTS/BRONZE (3)

Tina Šket  DKK Stanko Bloudek

Andreja Fink  DKK Stanko Bloudek

Manca Rogelj DK Kranj

 

CLASS I/BRONZE (1)

Lucie Pokorna DKK Stanko Bloudek

 

Artistic Single Bronze (1)

Eva Grilc DK Bled

 

ARTISTIC GOLD MASTER (1)

Mateja Avbreht DKK Stanko Bloudek

 

ICE DANCE SILVER FREE DANCE

Živa Držaj Bonač & Janez Bonač DKK Stanko Bloudek